Teleman

Policjantki i Policjanci (781)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pewna dziewczyna zgłasza, że nieznajomy próbował zabrać jej brata do swojego mieszkania. Podejrzany zeznaje, że pomaga dziecku zaniedbywanemu przez matkę. Natalia i Emilka sprawdzają, czy mówi prawdę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Pewna dziewczyna twierdzi, że ktoś skrzywdził jej brata. Widziała, jak obcy mężczyzna przytula chłopca, a potem próbuje zabrać go do swojego mieszkania. Okazuje się, że to sąsiad. Mężczyzna zeznaje, że pomaga chłopcu zaniedbywanemu przez matkę. Natalia i Emilka sprawdzają, czy mówi prawdę. Wkrótce wychodzi na jaw, że matka chłopca od jakiegoś czasu ma problem z alkoholem. Wojtek przyjeżdża do Wrocławia i mówi Natalii, że odezwał się do niego Diablo. Bandyta zaproponował policjantowi spotkanie. Witacki podejrzewa, że może to być pułapka. Wkrótce Niedźwiecki orientuje się, że przestępca go oszukał. Uświadamia sobie, że Maria znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...