Teleman

Policjantki i Policjanci (763)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Wojtek dostają zgłoszenie o zwłokach znalezionych na śmietniku. Okazuje się, że ofiara żyje. Patrol usiłuje dowiedzieć się, kim jest tajemniczy mężczyzna i kto próbował go zabić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Natalia i Wojtek dostają zgłoszenie o zwłokach znalezionych na śmietniku przez bezdomnego. Nieoczekiwanie okazuje się, że ofiara żyje. Patrol usiłuje dowiedzieć się, kim jest tajemniczy mężczyzna i kto próbował go zabić. Emilka znajduje na wycieraczce przesyłkę. Nadawca twierdzi w niej, że jej mąż spotyka się z prostytutkami. Wojtek odbiera Marię ze szpitala. Zdaje sobie sprawę, że dziewczyna nie może wrócić do swojego mieszkania, ponieważ Diablo wciąż przebywa na wolności. Natalia jest rozczarowana, że jej randka z Arkiem nie doszła do skutku, a ratownik się do niej nie odzywa. Tymczasem Matylda oraz Krzysiek rozmawiają o niedawnej wpadce w butiku projektanta. Zastanawiają się, kto próbuje zaszkodzić agencji detektywistycznej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...