Policjantki i Policjanci (744)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Kobieta zgłasza policjantom, że niepokoi ją zachowanie męża. Mężczyzna jeździ na motorze pod wpływem narkotyków. Natalia i Wojtek muszą go zatrzymać. Dowiadują się o jego próbie porwania awionetki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Przed służbą Wojtek udaje się do warsztatu Marii. Patrol przyjmuje zgłoszenie od kobiety, zaniepokojonej dziwnym zachowaniem męża. Mężczyzna rzucił pracę, wypożyczył motor i szaleje po mieście pod wpływem narkotyków. Natalia oraz Wojtek muszą go zatrzymać. Wkrótce dostają informację, że uciekinier próbował porwać awionetkę. Funkcjonariusze muszą odkryć, co się z nim dzieje. Zapała i jego znajomy udają się do domu dziecka, w którym razem się wychowali. Rozmawiają ze stróżem, który ich pamięta. Mężczyźni chcą się od niego dowiedzieć czegoś na temat ich dawnego wychowawcy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...