Szpital | sezon 14 odc. 968

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podopieczny Michała Morawskiego podczas oglądania lokalu do wynajęcia wszedł w szklane drzwi. 23-latek nie czuje się gotowy, by zamieszkać z ukochaną. Nie potrafi jednak zdobyć się na szczerą rozmowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się 11-latką, która wypadła z okna. Jej rodzice pozostają w separacji, ale ojciec próbuje odzyskać żonę. Nastawia córkę przeciwko partnerowi matki. Chcąc się go pozbyć, pacjentka dolewa do napoju mężczyzny mydła w płynie. Gdy zaczyna on wymiotować, dostaje ataku paniki, przekonana, że zabiła człowieka. Podopieczny doktora Michała Morawskiego podczas oglądania mieszkania do wynajęcia wszedł w szklane drzwi. 23-latek nie czuje się gotowy, by zamieszkać z ukochaną, a jednocześnie nie potrafi zdobyć się na szczerą rozmowę. Prosi więc znajomego o uwiedzenie dziewczyny. Ofiara intrygi wszystko jednak słyszy i planuje zemstę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...