Szpital | sezon 14 odc. 1003

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na SOR skatowaną przez syna 48-latkę. Chłopak dotychczas mieszkał w Anglii, gdzie poważnie się zadłużył. Żąda od matki pieniędzy na spłatę należności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na SOR skatowaną przez syna 48-latkę. Chłopak dotychczas mieszkał w Anglii, gdzie poważnie się zadłużył. Żąda od matki pieniędzy na spłatę należności. Przerażona kobieta odmawia zgłoszenia sprawy na policję. Do szpitala zostaje przywieziona przez sąsiada, który jest w niej zakochany. Pacjentka prosi go o pożyczkę. 7-letni podopieczny doktor Dominiki Gajdy przewrócił się na rowerze. Na oddziale są z nim mama i jej partner. Babcia dziecka pozostaje przeciwna temu związkowi. Boi się, że jeśli im nie wyjdzie, córka oraz wnuczek będą cierpieć. Wreszcie starsza kobieta osiąga swój cel - 24-latka zrywa z ukochanym. Tymczasem okazuje się, że 7-latek ma złośliwy nowotwór kości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...