Ślad: Wybawiciel (30)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W zatłoczonym miejscu publicznym ktoś porzuca trzymiesięcznego chłopczyka. Na ubranku dziecka są ślady krwi. Śledczy próbują wiązać sprawę niemowlęcia z innym popełnionym w tym dniu przestępstwem.

Oglądaj w telewizji

So 16.12 4:05
Polsat Filmlogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

W zatłoczonym miejscu publicznym ktoś porzuca trzymiesięcznego chłopczyka. Na ubranku dziecka znajdują się ślady krwi. Śledczy próbują wiązać sprawę niemowlęcia z innym popełnionym w tym dniu przestępstwem. Wkrótce ustalają, że chłopca pozostawił Jacek Kamiński, który następnie został śmiertelnie otruty. Główną podejrzaną jest jego żona, Ewa. W toku dochodzenia wychodzą na jaw fakty dotyczące matki dziecka, osiemnastoletniej Izabeli Mirskiej. Cztery lata wcześniej wraz ze swoim wspólnikiem Jakubem Michalakiem szantażowała ona zamożnych biznesmenów. Uwodziła ich i filmowała spotkania z ukrycia. Po aresztowaniu kompana kobieta uciekła do Wrocławia i wyszła za mąż za Grzegorza. Teraz Jakub wychodzi z więzienia i żąda od niej pieniędzy. Iza obmyśla perfidny plan pozbycia się niewygodnego świadka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...