Ślad: Nocna przygoda (41)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Szymańska znajduje w domu ciało męża i ślady napadu rabunkowego. W pobliskim lesie detektywi odkrywają zwłoki Barbary Trojeckiej. Przypuszczają, że za oba zabójstwa odpowiada żona zabitego mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Szymańska znajduje w swoim domu martwego męża oraz ślady napadu rabunkowego. W pobliskim lesie detektywi odkrywają zwłoki Barbary Trojeckiej. Przypuszczają, że za oba zabójstwa odpowiada żona zabitego mężczyzny. Trop wiedzie jednak do niejakiego Grzegorza Czabatora. Śledczy udają się do jego domku myśliwskiego, gdzie znajdują przykutą do ściany córkę Trojeckiej, ciała podejrzanego i znajomego Agnieszki - Kamila Wilczyńskiego. Okazuje się, że dziewczyna była świadkiem ich włamania do willi Szymańskich. Zeznaje, że widziała śmierć trójki osób i przyznaje się do zabójstwa Czabatora w obronie własnej. Śledczy nie wierzą jednak w jej wersję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...