Ślad: Inne wartości (29)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zabójstwo Marii Krasickiej upozorowano na wypadek samochodowy. Mąż kobiety zarzeka się, że w czasie zdarzenia był ze swoją kochanką. Śledczy odkrywają jego związek z fałszerzami pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 1:00
Polsat Serialelogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa Marii Krasickiej, której śmierć upozorowano na wypadek samochodowy. Mąż kobiety zarzeka się, że w czasie zdarzenia był ze swoją kochanką Katarzyną Płońską. Detektywi ustalają, że jego żona wynajęła sobowtóra. Sama zaś śledziła partnera. Wkrótce okazuje się, że zabito niewłaściwą kobietę. Ofiarą stała się podstawiona Anita Turska. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że Krasicki współpracuje z bandą fałszerzy pieniędzy, do której należy także jego kochanka. Maria została porwana przez ich grupę. CWŚ udaje się rozpracować organizację i uwolnić kobietę. Ustala również, że Krasicki współpracował z przestępcami, by uratować żonę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...