Ślad: Szaleństwo (110)

serial kryminalny Polska 2020  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Agent CWŚ, Artur Kotowicz, spaceruje pod ambasadą Niemiec z transparentem 'Uwolnić małże!'.Wdaje się w bojkę, w wyniku której trafia do szpitala. Tam zostaje u niego zdiagnozowana schizofrenia.

Oglądaj w telewizji

Śr 27.10 4:00
Polsat Serialelogo

Opis

Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Agent CWŚ, Artur Kotowicz, spaceruje pod ambasadą Niemiec z transparentem "Uwolnić małże!". Gdy kilka osób próbuje go odgonić, wywiązuje się bójka, w wyniku której agent trafia do szpitala. Tam zostaje u niego zdiagnozowana schizofrenia. Próbując zrozumieć, dlaczego Kotowicz zachorował, eksperci dowiadują się o jego związku z tajemniczą kobietą. Zaczynają podejrzewać, że mężczyzna zażywał bardzo silne środki psychotropowe. Aby zapobiec zamachowi na jego życie, Mazurek i Walczak porywają Kotowicza ze szpitala psychiatrycznego. W siedzibie CWŚ okazuje się, że ktoś próbował otruć mężczyznę. Agentom udaje się jednak pomóc koledze. Muszą jeszcze tylko odkryć, kto próbował go zabić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...