Ślad: Zawodowiec (47)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja dostaje zawiadomienie o tym, że w podwrocławskiej miejscowości na osiedlu domów jednorodzinnych stoi zaparkowany samochód. W pojeździe znajduje się ciało bez głowy. Do sprawy włącza się CWŚ.

Oglądaj w telewizji

So 27.07 4:00
Polsat Filmlogo
Pt 2.08 2:35
Polsat Filmlogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Policja otrzymuje zawiadomienie o tym, że w podwrocławskiej miejscowości na osiedlu domów jednorodzinnych stoi zaparkowany samochód. Na dodatek w pojeździe znajduje się człowiek bez głowy. Grupa operacyjna od razu jedzie we wskazane miejsce. Szybko odnajduje pojazd, ale nie ma w nim domniemanej osoby. Wychodzi na jaw, że auto to ma fałszywą rejestrację, a numery silnika i nadwozia zostały spiłowane. Do sprawy włącza się CWŚ. Wkrótce udaje się ustalić, kim jest właściciel podejrzanego samochodu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...