Ślad: Ognista furia (94)

serial kryminalny Polska 2019  dla dorosłych

W skrócie

Zostaje zastrzelona jedna z uczestniczek konkursu piękności. Wychodzi na jaw, że jej miejsce zajęła oszustka. CWŚ podejrzewa, że zabójstwo dziewczyny zlecił kryminalista Gadkowski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Zostaje zastrzelona jedna z uczestniczek konkursu piękności. Wychodzi na jaw, że miejsce kandydatki zajęła oszustka. CWŚ podejrzewa, że zabójstwo dziewczyny zlecił kryminalista Gadkowski, który był skłócony z organizatorami konkursu. Główną podejrzaną staje się zaś dziewczyna, która pojawiła się na imprezie w rudej peruce. Szybko jednak okazuje się, że Gadkowski ma mocne alibi. Ustalona zostaje także tożsamość ofiary. Okazuje się, że nazywała się Marianna Limańska i miała męża, który się nad nią znęcał. Para była skłócona, a jedna z ich awantur niemal zakończyła się śmiercią kobiety. Pojawia się także hipoteza, że morderca pomylił osoby...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...