Ślad: Dwaj przyjaciele (43)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Daniela ugodzono nożem. Sprawca zostawia napis wykonany krwią. Na śmierci mężczyzny mogło zależeć siostrze, liczącej na przejęcie mieszkania. Okazuje się też, że pracował on w piramidzie finansowej.

Oglądaj w telewizji

Pon 12.12 3:30
Polsat Filmlogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Daniel Malinowski ginie ugodzony własnym sztyletem. Sprawca zostawia tajemniczy napis wykonany krwią. Na śmierci mężczyzny mogło zależeć jego siostrze, liczącej na przejęcie jego mieszkania. W kręgu podejrzanych jest też zwolniony przez ofiarę przyjaciel. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że Daniel wraz z kolegą, Szymonem, pracowali kiedyś w piramidzie finansowej. Ich szef, oszukawszy klientów, upozorował własną śmierć i uciekł z pieniędzmi. Teraz powrócił do Wrocławia pod zmienionym nazwiskiem i po operacji plastycznej. Mimo to Szymon go rozpoznaje. Wkrótce ginie. Rudzik staje się głównym podejrzanym o dokonanie obu zbrodni.

Występują

Zobacz także

Ładuję...