Ślad: Wartość nadrzędna (48)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

CWŚ zajmuje się sprawą zabójstwa programisty Marka Nowackiego. Funkcjonariusze sądzą, że zastrzelił go Igor Rudzki. Motywem miałaby być zemsta za romans denata z jego żoną. Trop okazuje się mylny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

CWŚ zajmuje się sprawą zabójstwa programisty Marka Nowackiego. Funkcjonariusze sądzą, że zastrzelił go Igor Rudzki. Motywem miałaby być zemsta za romans denata z żoną odsiadującego w tym czasie wyrok za gwałt i morderstwo mężczyzny. Przypuszczenia okazują się jednak mylne. Wkrótce ginie również Igor. Śledztwo ujawnia, że mężczyzna siedział w więzieniu niewinnie, a zabiły go osoby, które na co dzień stoją na straży prawa...

Występują

Zobacz także

Ładuję...