Ślad: Śmiertelna fantazja (95)

serial kryminalny Polska 2019  dla dorosłych

W skrócie

W pomieszczeniu pełnym płatków róż znaleziono ciało Kariny Siwiec. Kobietę otruto. Okazuje się, że była ważnym świadkiem w aferze korupcyjnej i została objęta programem ochrony świadków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W pomieszczeniu pełnym płatków róż zostaje znalezione ciało Kariny Siwiec. Kobieta została otruta. Ofiara była łudząco podobna do Marilyn Monroe. Mimo to prowadziła zupełnie zwyczajne życie, pracując jako kasjerka w supermarkecie. Pierwszym podejrzanym staje się sąsiad Siwiec, który pracuje jako ochroniarz w sklepie, w którym była zatrudniona Siwiec. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że jedna z koleżanek podejrzewała Karinę o szpiegostwo. W końcu stróże prawa docierają do bardziej istotnych informacji. Okazuje się, że Karina była ważnym świadkiem w pewnej aferze korupcyjnej i została objęta programem ochrony świadków.

Występują

Zobacz także

Ładuję...