Ślad: Niespodzianka (76)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

W bagażniku samochodu zostają znalezione zwłoki półnagiej dziewczyny, Ukrainki. Policjanci przesłuchują braci Jaszczenków. Wkrótce okazuje się, że podejrzani nie są tymi, za których się podają.

Oglądaj w telewizji

Pon 13.02 1:40
Polsat Filmlogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

W bagażniku samochodu zostają znalezione zwłoki półnagiej dziewczyny, Ukrainki Ireny Hnatiuk. Policjanci przesłuchują braci Jaszczenków, ale ci nie przyznają się do winy i obwiniają siebie nawzajem. Wkrótce okazuje się, że nie są oni tymi, za których się podają. Na dodatek wychodzi na ja, że razem z ofiarą należeli do tej samej grupy przestępczej ze Lwowa. Śledczy podejrzewają, że motywem zabójstwa był podział łupów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...