Ślad: Uzbrojona piękność (107)

serial kryminalny Polska 2020  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Zostaje zastrzelona żona zamożnego biznesmena, Marina. Śledczy próbują ustalić, co kobieta robiła późnym wieczorem w opuszczonym miejscu. Głównym podejrzanym staje się mąż ofiary, Wiktor.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Zostaje zastrzelona żona zamożnego biznesmena, Marina. Kobieta ginie w swoim samochodzie. Śledczy próbują ustalić, co kobieta robiła późnym wieczorem w opuszczonym miejscu i dlaczego miała na sobie seksowną bieliznę. Głównym podejrzanym staje się mąż ofiary, Wiktor. Biznesmenowi zapewnia jednak alibi przyjaciel, Olek. Okazuje się ono jednak fałszywe. Stróże prawa odkrywają, że Wiktor miał kochankę i mógł planować pozbycie się żony. Niebawem pojawiają się jednak dowody świadczące o tym, że mężczyzna padł ofiarą spisku, uknutego przez Marinę i jej kochanka... Olka. Oboje chcieli sprawić, by Wiktor uwierzył, że zamordował swoją żonę. Stróże prawa usiłują dowiedzieć się, kim jest wobec tego kobieta, która poniosła śmierć w samochodzie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...