Ślad: Sprzedawca światła (44)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Alpinista ginie podczas próby kradzieży obrazu z mieszkania Ignacego Raciny. Okazuje się, że jego łup jest bez wartości. CWŚ trafia na trop grupy oszustów zajmujących się podmianą dzieł sztuki.

Oglądaj w telewizji

Pt 9.06 0:15
Polsat Serialelogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Alpinista Sebastian Gajko ginie podczas próby kradzieży obrazu z mieszkania artysty Ignacego Raciny. Okazuje się, że jego łup jest bez wartości. CWŚ trafia na trop grupy oszustów zajmujących się podmianą dzieł sztuki. Malarz jest znaną postacią w tym środowisku. Wcześniej nakłonił do współpracy wspólnika Gajki, Witka Makarskiego. Dowiedziawszy się o tym, Sebastian zaczął szantażować ich obu. Niedługo po śmierci mężczyzny, zostaje zamordowany również Ignacy. Detektywi szukają sprawcy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...