Ślad: Symbol niewinności (86)

serial kryminalny Polska 2019  dla dorosłych

W skrócie

Seryjny morderca zabija brunetki, a w ich włosach zostawia lilie. Prawie wszystkie ofiary miały konta w serwisach randkowych. Eksperci ustalają numer tabletu, z którego morderca wysyłał wiadomości.

Oglądaj w telewizji

Pon 24.06 1:00
Nowa TVlogo

Opis

Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

We Wrocławiu grasuje seryjny morderca. Zabija głównie drobne brunetki, a w ich włosach zostawia lilie. Jedna z denatek była w konflikcie z niejaką Olgą Chwistek, ponieważ miała romans z jej mężem. Pojawia się hipoteza, że każda z zamordowanych mogła być kochanką Chwistka, jednak szybko okazuje się to nieprawdą. Tymczasem wychodzi na jaw, że ofiary, nie licząc Ingi Śnieżko, założyły konta w serwisach randkowych. Eksperci CWŚ ustalają numer tabletu, za pomocą którego morderca przesyłał kobietom wiadomości. Urządzenie zostało wyrzucone, ale znalazł je bezdomny. Dzięki historii transakcji zapisanej w aplikacji randkowej śledczy namierzają prawdopodobnego sprawcę zbrodni - chorego na raka Antoniego Gruszkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...