Ślad: Podwójna gra (96)

serial kryminalny Polska 2019  dla dorosłych

W skrócie

CWŚ bada sprawę zaginięcia adwokata Baranowicza. Jego samochód został znaleziony w lesie ze śladami po kulach. Wcześniej prawnik wygrał sprawę Szpakowskiego, który śmiertelnie potrącił dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

So 30.09 3:50
Polsat Filmlogo
Pt 6.10 2:20
Polsat Filmlogo

Opis

Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

CWŚ bada sprawę zaginięcia adwokata Baranowicza. Jego samochód został znaleziony w lesie ze śladami po kulach. Dzień przed tym wydarzeniem Baranowicz wygrał sprawę kierowcy Szpakowskiego, który śmiertelnie potrącił dziewczynę. Była ona siostrzenicą mieszkającego w okolicy Karbowskiego. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Karbowski zabił Baranowicza, a następnie się utopił. Okazuje się jednak, że dziewczynę potrącił nie Szpakowski, lecz córka biznesmena Niewiarkowskiego, dla którego podejrzany pracował, Inga. Dziewczyna zostaje zatrzymana. Sprawa komplikuje się, gdy okazuje się, że Baranowicz nadal żyje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...