Ślad: To się nazywa pech (25)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W eksplozji samochodu ginie kobieta. Jej syn doznaje drobnych obrażeń. Sześć lat wcześniej został skazany za zgwałcenie dwóch dziewcząt. Podejrzewano go też o zamordowanie trzech innych w Wałbrzychu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Na drodze pod miastem dochodzi do eksplozji samochodu, w wyniku której ginie kobieta, a jej syn - seryjny gwałciciel - doznaje jedynie poparzeń i drobnych stłuczeń. Ocalony Adrian sześć lat wcześniej został skazany za zgwałcenie dwóch dziewcząt, podejrzewano go natomiast o zamordowanie trzech innych w Wałbrzychu. O podłożenie ładunku podejrzewany jest chłopak siostry zwyrodnialca, Sabiny. Detektywi biorą też pod uwagę ojca jednej z jego ofiar. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy Adrian ucieka ze szpitala i jak podejrzewa policja jedzie do Wałbrzycha, by zlikwidować kobiety, które obciążyły go zeznaniami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...