Ślad: Zawodowiec (18)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu znaleziono zwłoki biznesmena. Przed śmiercią był torturowany. Ślady pozostawione na miejscu wskazują na napad. W piwnicy znalezione zostają kamery, które rejestrowały orgie seksualne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

W podmiejskim domu znaleziono zwłoki biznesmena Mariusza Polakowskiego. Przed śmiercią był torturowany. Ślady pozostawione na miejscu przestępstwa wskazują na napad na tle rabunkowym. W piwnicy znalezione zostają jednak kamery, które rejestrowały odbywające się tam orgie seksualne. Spotkania te organizował Polakowski. Wkrótce potem jeden z jego kolegów, Sznurowicz, ginie w wyniku wybuchu bomby, podłożonej w samochodzie. CWŚ podejrzewa niepełnosprawnego Adama Karwowskiego. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Karwowski mści się na gwałcicielach swojej sąsiadki, Lili. Kobieta ma też siostrę Patrycję, która jest śmiertelnie chora i pilnie potrzebuje przeszczepu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...