Ślad: Rozbudzona nadzieja (93)

serial kryminalny Polska 2019  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Student Daniel ginie w trakcie rejsu statkiem wycieczkowym po rzece. Na miejscu zbrodni agenci CWŚ znajdują odciski palców kelnera. Wkrótce do należącego do ofiary komputera włamuje się haker.

Oglądaj w telewizji

Czw 19.05 4:00
Polsat Filmlogo
Wt 24.05 0:00
Polsat Serialelogo

Opis

Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Zostaje zamordowany student Daniel Lubański. Chłopak zginął w trakcie rejsu statkiem wycieczkowym po rzece. Na miejscu zbrodni agenci CWŚ znajdują odciski palców, należące do jednego z kelnerów. Podejrzany zeznaje, że Daniel zapłacił mu, żeby dostać się na pokład statku tego dnia. CWŚ ustala również, że Daniel bezskutecznie próbował skontaktować z podróżującym tym samym statkiem biznesmenem Lechem Koneckim. Tymczasem na należący do ofiary komputer włamuje się haker, który niszczy znajdujące się tam pliki. Wkrótce potem zostaje zamordowany.

Występują

Zobacz także

Ładuję...