Ślad: Na prawo i lewo (31)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Znaleziono zwłoki studenta Marcina Rybackiego. Od znajomego zamordowanego detektywi dowiadują się o wynajmowanym przez niego mieszkaniu. Dwie kobiety, które go tam odwiedzały, stają się podejrzanymi.

Oglądaj w telewizji

Nd 17.12 3:00
Polsat Filmlogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Znaleziono zwłoki studenta Marcina Rybackiego. Od znajomego zamordowanego detektywi dowiadują się o wynajmowanym przez niego mieszkaniu. Dwie kobiety, które go tam odwiedzały, stają się głównymi podejrzanymi. Okazuje się, że Rybacki w zmowie z wykładowczynią Kalinowską szantażował swoją kochankę - żonę dziekana - nagraniami, na których uprawiają seks. Marcin zdobył od zastraszonej Krajewskiej kopie dokumentów świadczących o machinacjach Kalinowskiej z wydatkami uczelni. W rezultacie obie panie miały wystarczający powód, by się go pozbyć. Stopniowo wychodzą na jaw inne mroczne tajemnice sięgające najwyższych władz uniwersytetu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...