Lombard. Życie pod zastaw 6 (263)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marlena ukończyła studia o profilu fizjoterapeutycznym. Dostaje ofertę pracy w prywatnej klinice. Warunkiem jest ukończenie drogich kursów. Szef ośrodka składa jej niemoralną propozycję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Marlena właśnie ukończyła studia o profilu fizjoterapeutycznym. Sytuacja w jej rodzinnym domu jest trudna, dlatego musi jak najszybciej znaleźć pracę. W końcu dostaje ofertę etatu w prywatnej klinice. Warunkiem jest ukończenie drogich kursów specjalistycznych. Szef kliniki przedstawia Marlenie alternatywne wyjście i składa jej niemoralną propozycję. W lombardzie pojawia się Rolecki, który chce zastawić dziwny przedmiot. Twierdzi, że to ozdoba ogrodowa. Nabywa ją Benia i odkrywa, że jej nowy zakup ma ezoteryczne właściwości. Do tego jest warty o wiele więcej, niż za niego zapłaciła. Kolejnym towarem, który Rolecki chce spieniężyć jest dziwna konstrukcja z metalowych rurek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...