Przyjaciółki | sezon 14 odc. 169

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja zrywa z Wiktorem, który miał na nią zły wpływ. Kobieta może liczyć na pomoc przyjaciela. Gdy wyjmuje swoje rzeczy z auta, dochodzi do wypadku. Patrycja razem z Klarą trafiają do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Seria liczy 12 odcinków.

W tym odcinku

Patrycja w końcu zrywa z Wiktorem, który miał na nią zły wpływ. Kobieta może liczyć na pomoc dawnego przyjaciela, Seby. Gdy wyjmuje swoje rzeczy z samochodu, dochodzi do wypadku. Patrycja razem z Klarą trafiają do szpitala. Anka pomaga Julce w przygotowaniach do ślubu. Przekonuje córkę, że powinna cieszyć się swoim wielkim dniem mimo tragedii, jaka spotkała ich rodzinę. Edward nie kryje zainteresowania Ingą. Ona natomiast nie ma ochoty na bliższą znajomość z dużo starszym mężczyzną. Maks nie potrafi zapanować nad zazdrością. Zuza postanawia na wszelki wypadek zmienić zamki w drzwiach. Nie ma pojęcia, że nie jest w mieszkaniu sama...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...