Przyjaciółki | sezon 22 odc. 258

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga i Dagmar znowu otwierają nail bar. Mężczyzna oczekuje pomocy od Roberta i Andrzeja. Malwina wciąż prześladuje Ankę. Patrycja testuje tabletki odchudzające z podejrzanego źródła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) są przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi pokonać wszystkie przeciwności losu. Wspólnie stawiają czoło codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Zakończenie finałowego odcinka poprzedniej serii wywołało wśród widzów wiele emocji. Większość fanów z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg perypetii tytułowych bohaterek.

W tym odcinku

Inga i Dagmar znowu otwierają nail bar. Robert i Andrzej są przerażeni faktem, że mężczyzna oczekuje od nich pomocy. Szymon przypadkowo zalewa mieszkanie Ingi. Tymczasem Gruszewska znajduje na chodniku portfel Szymona. Zanim udaje jej się go zwrócić, zatrzymuje ją policja. Przez przypadek kobieta podaje stróżom prawa niewłaściwy portfel, w którym znajduje się torebka z podejrzaną substancją. Inga zostaje zabrana na komisariat. Anka też przeżywa trudne chwile. Malwina nie daje jej spokoju. Maria i Janek o coś się pokłócili, nie wiadomo jednak, o co. Okazuje się, że osią ich konfliktu jest kot, którego przygarnął mężczyzna. Anka coraz bardziej lubi Miłosza. Malwina prześladuje Ankę. Patrycja postanawia spróbować tabletek na odchudzanie, które pochodzą z podejrzanego źródła. Wiktor jest zły na ukochaną, która wciąż ukrywa przed nim swoje zaburzenia odżywiania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...