Przyjaciółki | sezon 22 odc. 266

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zdenerwowany Wiktor udaje się do stadniny. Do Patrycji dzwoni pracownik ośrodka. Mówi, że jej partner pojechał w teren konno i długo nie wraca. Za sprawą Pawła Nur opuszcza Stasia.

Oglądaj w telewizji

Nd 25.02 19:00
Polsat 2logo
Nd 25.02 22:50
Polsat 2logo
So 2.03 19:00
Polsat 2logo

Opis

Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) są przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi pokonać wszystkie przeciwności losu. Wspólnie stawiają czoło codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Zakończenie finałowego odcinka poprzedniej serii wywołało wśród widzów wiele emocji. Większość fanów z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg perypetii tytułowych bohaterek.

W tym odcinku

Relacja Patrycji i Wiktora coraz bardziej się pogarsza, ale kobieta ucieka od poważnej rozmowy o związku. Zdenerwowany mężczyzna jedzie do stadniny. Jakiś czas później do Patrycji dzwoni pracownik ośrodka. Mówi, że Wiktor pojechał w teren konno i bardzo długo nie wraca. Kobieta rusza na poszukiwanie partnera. Anka zauważa, że Staszek zakochał się w Nur. Jakiś czas później orientuje się też, że Paweł zlikwidował ich lokatę. Mężczyzna nie chce jednak powiedzieć, na co przeznaczył pieniądze. Dopiero gry Nur znika z domu, Anka i Staś orientują się, że to przez Pawła. Oboje, wściekli, wyprowadzają się z domu, gotowi zerwać z mężczyzną kontakt. Inga również przeżywa trudne chwile, ponieważ zbliża się termin rozprawy Szymona. Na szczęście wszystko idzie po jej myśli i mężczyzna dostaje łagodny wyrok w zawieszeniu. W ramach podziękowania za pomoc Borys i Szymon organizują dla Ingi kolację. Okazuje się też, że drugi z mężczyzn postanowił wyjechać do Tajlandii. Tymczasem w Nail Barze na Ingę czeka niespodzianka. Wraca Dorota.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...