Przyjaciółki | sezon 22 odc. 265

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka i Miłosz szczerze ze sobą rozmawiają. Szymon prosi Ingę, by zatrudniła go u siebie. W trakcie terapii Patrycja uświadamia sobie, że jej uczucie do Wiktora słabnie. Podoba się jej za to Adrian.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) są przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi pokonać wszystkie przeciwności losu. Wspólnie stawiają czoło codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Zakończenie finałowego odcinka poprzedniej serii wywołało wśród widzów wiele emocji. Większość fanów z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg perypetii tytułowych bohaterek.

W tym odcinku

Anka i Miłosz w końcu rozmawiają szczerze o swoich uczuciach. Kobieta wyznaje, że nie chce ryzykować zniszczenia życia, które prowadzi u boku Pawła. Oboje więc decydują, że pozostaną tylko współpracownikami. Tymczasem mąż kobiety zaczyna podejrzewać, że Nur wykorzystuje Staśka. Szymon prosi Ingę, by ze względu na rozprawę zatrudniła go w swoim lokalu. Kobieta zaś nadal nie może zapomnieć o operacji, którą przeszła. Bardzo ten fakt przeżywa. W końcu Anka postanawia wziąć ją do swojego programu. W trakcie terapii Patrycja uświadamia sobie, że jej uczucie do Wiktora słabnie. Coraz bardziej za to podoba jej się Adrian. Gdy mężczyzna się orientuje, że pacjentka się w nim zakochała, odmawia dalszych spotkań z kobietą i przekazuje ją innej terapeutce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...