Szkoła (760)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Młodsza siostra donosi mamie na maturzystkę Zuzę Gajewską. Kiedy dochodzi do tego po raz kolejny, nastolatka postanawia się zemścić. Najpierw manipuluje Basią w taki sposób, aby zrobiła test ciążowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Młodsza siostra nieustannie donosi mamie na maturzystkę Zuzę Gajewską. Kiedy dochodzi do tego po raz kolejny, nastolatka postanawia się zemścić. Najpierw manipuluje Basią w taki sposób, aby zrobiła test ciążowy. Następnie podrzuca jej fałszywkę z dodatnim wynikiem. Trzynastolatka, która nigdy nie uprawiała seksu, jest przerażona. Boi się, że mogła zostać zgwałcona lub choruje nowotwór... Licealista Jurek Kolski pragnie kupić sobie kierownicę do gier komputerowych. Sprzęt jest jednak bardzo drogi, dlatego postanawia zdobyć pieniądze, udając ukochanego Leny Piekarczyk. To nie podoba się jego prawdziwej partnerce Zosi. Każe nastolatkowi zrezygnować z pomysłu, ale on odmawia. Wówczas dziewczyna dla zemsty umawia się z Natanem. Zamierza wzbudzić w Jurku zazdrość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...