Czarna domena: Patotreści (1)

serial dokumentalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Pierwszy odcinek skupia się na przedstawieniu zjawiska 'patotreści'. Twórcy skoncentrowali się na popularnym duecie, Rafatusie oraz Marlence. Oprócz nich pojawi się także postać piosenkarza Cypisa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Seria porusza bardzo aktualny problem, a więc ryzyko wynikające z użytkowania Internetu. Okazuje się, że każdorazowe połączenie z siecią może stwarzać najróżniejsze zagrożenia. Dokument przedstawia i omawia takie niebezpieczeństwa. Oprócz tego poruszona zostanie kwestia współczesnych negatywnych zjawisk internetowych, takich jak "patotreści", hejt, mowa nienawiści, chaos informacyjny. Twórcy porozmawiają z osobami związanymi z kulisami działania sieci.

W tym odcinku

Pierwszy odcinek skupia się na przedstawieniu zjawiska "patotreści". Twórcy skoncentrowali się na popularnym i kontrowersyjnym duecie, Rafatusie oraz Marlence. Oprócz nich pojawi się także postać piosenkarza Cypisa, którego utwory krążą przede wszystkim wśród najmłodszych internautów i charakteryzują się wulgarnością oraz płytkością przekazu. Dla pokazania, jak szybko przemija internetowa sława i czego wymaga, przytoczony zostanie przypadek Gracjana Roztockiego.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...