Szkoła (750)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealista Janek dowiaduje się, że otrzymał spadek po pradziadku. Informacja ta dociera także do jednej z jego koleżanek. Dziewczyna postanawia poderwać nastolatka. Ma nadzieję, że będzie bogaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealista Janek dowiaduje się, że otrzymał spadek po pradziadku. Nie wie jeszcze, co odziedziczył, ale szczęśliwy i podekscytowany chwali się tym innym uczniom. Informacja ta dociera także do jednej z jego koleżanek. Dziewczyna postanawia poderwać nastolatka. Ma nadzieję, że dostanie spory majątek i będzie bogaty. Na plan wykorzystania Janka wpadają też jego przyjaciele. Wkrótce wychodzi na jaw, co odziedziczył chłopak. Licealistka Maja obiecuje mamie, że pod jej nieobecność zaopiekuje się młodszą siostrą. Mocno wczuwa się w swoją rolę. Gdy Nina dostaje jedynkę z geografii, zabrania jej spotkać się ze znajomymi. Dziewczynie nie podoba się, że Maja aż tak ją kontroluje. Postanawia dać siostrze nauczkę i nie wraca na noc do domu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...