Szkoła (447)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Zakochany Tomek uczy się podrywać dziewczyny od Kamila Kłosa. Ma nadzieję, że dzięki jego wskazówkom umówi się w końcu ze swoją wybranką. Jednak Kamil sam zakochuje się w tej uczennicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Zakochany Tomek uczy się podrywać dziewczyny od Kamila Kłosa. Ma nadzieję, że dzięki niemu umówi się ze swoją wybranką. Jednak Kamil sam zakochuje się w tej uczennicy. Tomek postanawia się na nim zemścić. Igor, Mariusz i Jurek chcą pozbyć się ze szkoły Andrzeja Lesickiego. Wszyscy mają bowiem złe oceny z fizyki. Gdy wizytatorka z kuratorium przeprowadza w szkole kontrolę, uczniowie mówią jej, że nauczyciel się nad nimi znęca. Jeden z nich postanawia zdobyć na to dowody. Prosi starszego kolegę, by go uderzył.

Występują

Zobacz także

Ładuję...