Szkoła (446)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Adrian był szkolnym chuliganem. Obecnie unika kłopotów. Zostaje podstępem wykorzystamy do transportu narkotyków. Kiedy orientuje się w sytuacji, szybko pozbywa się towaru. Diler żąda zwrotu pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Licealista Adrian Kubacki do niedawna był szkolnym chuliganem. Obecnie zmienił swoje postępowanie i unika kłopotów. Niestety, pewnego dnia zostaje podstępem wykorzystamy do transportu narkotyków. Kiedy orientuje się w sytuacji, szybko pozbywa się niebezpiecznego towaru. Wściekły diler odnajduje go, a następnie żąda zwrotu pieniędzy. Edyta Chojnowska chce spędzać każdą wolną chwilę ze swoim nowym chłopakiem. Dawid Kiżycki czuje się przez nią osaczony. Dziewczyna zamierza uzależnić od siebie partnera. Licealistka szuka pomocy w internecie. Dzięki znalezionym tam radom, zaczyna manipulować swoim wybrankiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...