Szkoła (749)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed Mateuszem ważny mecz piłki nożnej. Nastolatek znakomicie sprawdza się w trzecioligowej drużynie. Liczy, że następna rozgrywka pomoże mu w karierze. Niespodziewanie jest zastraszany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Przed licealistą Mateuszem Wójcikiem ważny mecz piłki nożnej. Nastolatek znakomicie sprawdza się w trzecioligowej drużynie. Liczy, że następna rozgrywka pomoże mu w piłkarskiej karierze. Niespodziewanie pada ofiarą zastraszania ze strony szkolnej grupy chuliganów. Wynik spotkania jest bowiem przedmiotem zakładów. Uczniowie szantażują młodego sportowca - ma specjalnie grać źle, w przeciwnym wypadku skrzywdzą jego dziewczynę. Przerażony chłopak opowiada o wszystkim Basi. Fabian i Kuba, tegoroczni maturzyści, przygotowują niewybredny żart w internecie. W imieniu kolegi zamieszczają ogłoszenie, w którym szuka on partnerki, ponieważ jest prawiczkiem. Prawdziwa dziewczyna Pawła, Kinga, reaguje na dowcip złością. Jednak sam nastolatek nie chce usuwać postu - zakłada się z kolegami, że ktoś mu odpowie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...