Szkoła (735)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzice ósmoklasisty, Kajetana Paczyńskiego, mają problemy małżeńskie. Ciągle się kłócą. Nastolatek bardzo to przeżywa i zaczyna sprawiać kłopoty. Podejrzewa, że ojciec ma romans z nauczycielką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Rodzice ósmoklasisty, Kajetana Paczyńskiego, mają problemy małżeńskie. Ciągle się kłócą. Nastolatek bardzo to przeżywa i zaczyna sprawiać kłopoty. Podejrzewa, że ojciec ma romans z nauczycielką angielskiego, Anną Turczyn. Postanawia zemścić się na kobiecie. Maluje na szybie jej samochodu wulgarny napis. Licealista Kuba Grzesiak dostaje coraz gorsze oceny. Chłopak nie ma czasu na naukę. Po lekcjach pracuje w kawiarni, projektuje też dodatkowo, na zlecenie, strony internetowe. Andrzej Lesicki jest zaniepokojony sytuacją ucznia. Kuba obiecuje nauczycielowi, że poprawi stopnie. Zmęczony z powodu licznych zajęć sięga po amfetaminę. Przyjaciel przyłapuje go na zażywaniu narkotyku i mówi o wszystkim dyrektorowi. Niespodziewanie nastolatek słabnie na korytarzu...

Występują

Zobacz także

Ładuję...