Szkoła (733)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Majka nie zdaje sobie sprawy ze swojego uzależnienia od zakupów. Poprawia sobie nimi humor i nie potrafi się kontrolować. Gdy dowiaduje się o atrakcyjnej wyprzedaży, okrada przyjaciółkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealistka Julka Karasiewicz niedawno rozstała się z chłopakiem. Ma podejrzenia, że to przez nią doszło do zerwania. Nastolatka postanawia aktywnie dzielić pasje nowego partnera. Zaczyna spotykać się z Karolem Czyżykiem. Razem idą na trening piłki nożnej. Po strzeleniu samobójczego gola dziewczyna jest przekonana, że Karol ją porzuci. Inna licealistka, Majka Skrzyńska, nie zdaje sobie sprawy ze swojego uzależnienia od zakupów. Nie potrafi się kontrolować. W ten sposób poprawia sobie humor. Gdy dowiaduje się o atrakcyjnej wyprzedaży, okrada przyjaciółkę. Ukochany Majki, Marcin Różycki, coraz bardziej martwi się o dziewczynę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...