Szkoła (453)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Michał ma dosyć nadopiekuńczego ojca. Sprzeciwia mu się i idzie na trening bokserski. Po awanturze z rodzicem nie wraca na noc do domu. Ola zakłada konto na portalu randkowym. Ma duże powodzenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Michał Dominiak jest nieustannie kontrolowany przez tatę. Nastolatek ma już dosyć nadopiekuńczego rodzica. Mimo jego zakazu bierze udział w treningu boksu. Między ojcem i synem dochodzi do awantury, w wyniku której Michał nie wraca na noc do domu. Licealistka Ola Madej jest rozczarowana swoim związkiem z Kajetanem Steczko. Nastolatka postanawia założyć konto na portalu randkowym. Ku jej zaskoczeniu, profil cieszy się dużym powodzeniem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...