Szkoła (452)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjalistka Wiktoria przegrała zakład i teraz musi zostać służącą koleżanki z tej samej klasy. Nauczyciel WF-u wygłasza seksistowskie komentarze pod adresem uczennic. Dziewczyny buntują się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Wiktoria przegrała zakład i teraz musi zostać służącą koleżanki z tej samej klasy. Maja cieszy się, że ma możliwość dręczenia rówieśniczki. Daje jej coraz bardziej upokarzające rozkazy. Ich przyjaciółki nie mogą już znieść tej sytuacji. Chcą załagodzić sprawę, niestety Maja nie zamierza rezygnować z przywileju, który dała jej wygrana. Nauczyciel wychowania fizycznego wygłasza seksistowskie komentarze pod adresem członkiń szkolnej drużyny piłki nożnej. Dziewczyny mają tego dosyć. Postanawiają zorganizować protest przeciwko Tomaszowi Dudziakowi. Wkrótce inni nauczyciele dowiadują się o zachowaniu swojego kolegi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...