Teleman

Szkoła (619)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia przegrywa zakład z koleżanką. Teraz musi poderwać nieśmiałego Marcina. Eryk pisze bloga. Martwi go spadek popularności. Aby wzbudzić zainteresowanie obserwatorów, postanawia wywołać skandal.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Natalia Kruczyńska przegrywa zakład z koleżanką. Teraz musi poderwać nieśmiałego kolegę, Marcina Olszewskiego. Nastolatek jest szczęśliwy, ponieważ uczennica bardzo mu się podoba. Nie zdaje sobie sprawy, o co tak naprawdę chodzi. Wkrótce jego przyjaciel dowiaduje się, że Natalia chce ośmieszyć Marcina. Próbuje ostrzec Olszewskiego, ale on nie słucha. Gimnazjalista Eryk Rzepecki pisze bloga o swoim życiu. Jednak ostatnio wpisy chłopaka przestały cieszyć się popularnością. Spadek popularności postów bardzo martwi ich autora. Aby wzbudzić zainteresowanie obserwatorów, postanawia wywołać skandal. Opowiada, że zerwał z dziewczyną, a następnie publikuje nagranie, na którym całuje się z inną. Nikola dowiaduje się o rzekomej zdradzie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...