Szkoła (712)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealistka Beata jest niestała w związkach. Porzuca partnera, ale z czasem zaczyna tego żałować. Gdy inny kolega zaprasza ją na randkę, ucieka. Wie, że nie potrafi zaangażować się uczuciowo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealistka Beata Okońska jest znana z niestałości w związkach. Porzuca obecnego partnera, Wojtka, ponieważ ten oczekuje od ukochanej większego zaangażowania. Z czasem przestaje być pewna swojej decyzji i zaczyna żałować rozstania. Jakiś czas później inny kolega, Kuba, próbuje zaprosić Beatę na randkę, ale dziewczyna ucieka w czasie rozmowy. Wie, że nie potrafi zaangażować się uczuciowo, więc prędzej czy później porzuci nastolatka, a nie chce go zranić. Barbara Gruszka radzi uczennicy porozmawiać z Kubą. Licealista Tomek Król jest zafascynowany modą. Podoba mu się Eliza Romaniuk, która niedawno zakończyła swój związek. Były partner, Adam, jest o nią zazdrosny. Ma nadzieję, że do siebie wrócą. Tymczasem Tomek i Eliza idą na randkę. Gdy ta informacja dociera do Adama, postanawia on zrobić wszystko, żeby rozdzielić parę. Próbuje ośmieszyć rywala, ubierając go w damski strój oraz robiąc makijaż.

Występują

Zobacz także

Ładuję...