Szkoła (708)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Siódmoklasista Dominik nie wie, jak powiedzieć Gai, że się w niej zakochał. Zaczepia dziewczynę i robi jej żarty. Gdy pisze miłosny wiersz, nastolatka czuje się ośmieszona. Planuje zemstę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Siódmoklasista Dominik Potocki zakochał się w Gai Szczepanik. Nie ma pojęcia, jak jej o tym powiedzieć, dlatego zaczepia dziewczynę i robi żarty. Nastolatka nie zna prawdziwej przyczyny takiego zachowania. Gdy uczeń pisze dla ukochanej wiersz, dziewczyna uważa, że ośmieszył ją publicznie. Planuje zemstę. Niestety, ofiarą planu pada koleżanka Dominiki, Ania. Licealista Robert Baran próbuje poderwać Amelię Korczyńską, partnerkę Piotrka. Doradza dziewczynie w sprawach modowych i umawia z nią na wspólne zakupy. Wściekły Piotr chce zmienić się dla ukochanej, potem stwierdza też, że sprowokuje rywala, żeby pokazać, jaki jest naprawdę. Niestety, plan obraca się przeciwko niemu. W szale atakuje Roberta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...