Szkoła (705)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Zuzanna ma niepohamowany apetyt. Na randce również nie potrafi opanować łaknienia i dojada pizzę. Pewnego dnia nastolatka zjada z podłogi starą kanapkę. Odtąd staje się obiektem drwin.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Zuzanna Machnicka ma niepohamowany apetyt. Umawia się na randkę z Jankiem Lisem, przy którym również nie potrafi opanować łaknienia i dojada pizzę. Pewnego dnia nastolatka zjada z podłogi starą kanapkę, przez co staje się obiektem drwin innych uczniów. Odtąd każdą przerwę spędza w toalecie. Zuza nie zdaje sobie sprawy, że przyczyną problemu są kłopoty ze zdrowiem. Postanawia sama zacząć walczyć z głodem. Licealista Oskar Kamiński ma dług w banku. By go spłacić, umawia się ze starszymi kobietami jako chłopak do towarzystwa. Wkrótce jego partnerka dowiaduje się, jak zarabia nastolatek. Uczeń obiecuje Justynie, że porzuci to zajęcie. Przyjaciółki dziewczyny podszywa się pod jedną z klientek Oskara i proponuje mu seks za pieniądze.

Występują

Zobacz także

Ładuję...