Szkoła (704)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Pasją Irka jest fotografia. Chłopak razem ze starszym kolegą planuje zorganizować sesję zdjęciową. Nie wie, że wyrachowany student chce wykorzystać atrakcyjną Martę, która marzy o karierze modelki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealiści Dariusz Teodorczyk i Piotr Szeląg przyjaźnią się od dziecka. Drugi z nich ukrywa, że jest gejem, boi się bowiem reakcji najlepszego kolegi. Tymczasem ktoś rozpuszcza w szkole plotkę dotyczącą orientacji seksualnej Piotrka. Nastolatek całował się ponoć na imprezie z innym homoseksualistą. Wkrótce chłopak mówi Dariuszowi prawdę. Przyjaciel stwierdza, że nie chce go znać... Pasją Irka Pasławskiego jest fotografia. Razem ze starszym kolegą planują zorganizować sesję zdjęciową. Wpatrzony w studenta licealista robi wszystko, żeby mu się przypodobać. Razem przekonują Martę Rudnicką, że znany fotograf zamierza z nią pracować. Nastolatka wierzy uczniom - zawsze marzyła o karierze modelki. Nie zdaje sobie sprawy, że mężczyzna chce ją jedynie wykorzystać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...