Szkoła (448)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Licealistka Ola Wojdakowska przeszła na wegetarianizm. Dziewczyna podoba się Maksowi Kubiakowi, więc on też postanawia zrezygnować z mięsa. Koleżanka nastolatki próbuje ich podstępnie skłócić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Licealistka Ola Wojdakowska niedawno przeszła na wegetarianizm. Dziewczyna podoba się Maksowi Kubiakowi, więc on również postanawia zrezygnować z mięsa. Koleżanka nastolatki próbuje ich skłócić. Podrzuca do plecaka Maksa kanapkę z szynką. Erika i Marika chcą zemścić się na mamie jednej z nich. Kobieta zabrała córce tablet oraz telefon. Gimnazjalistka udaje, że jest bita przez rodzicielkę. Pokazuje nauczycielom siniaki, która sama sobie zrobiła. Dyrektor szkoły o wszystkim się dowiaduje i zawiadamia policję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...