Szkoła (420)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjalista Filip cierpi na bóle głowy. Koledzy podają mu ciasto, które zawiera podobno medyczną marihuanę. Maturzystka Donata zrywa z Kubą. Dziewczynie imponuje pochodzący z zamożnej rodziny Adam.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalista Filip Świercza cierpi na bóle głowy. Jest przekonany, że nie pomogą mu żadne leki, gdyż tak jak jego matka ma skłonność do migren. Tę informację wykorzystują koledzy z klasy nastolatka i podają mu ciasto, które zawiera podobno medyczną marihuanę. Maturzystka Donata Wojtczak kończy związek z Kubą Zambrowskim. Zarzuca mu, że nie potrafi sprostać jej oczekiwaniom. Kiedy dziewczyna urządza swoje urodziny, on przychodzi bez szampana i tortu, choć obiecał je przynieść. Wśród gości znajduje się też Adam Karski, który pochodzi z zamożnej rodziny. To bardzo imponuje Donacie. Kuba postanawia zawalczyć o miłość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...