Szkoła (642)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Trzej ósmoklasiści postanawiają zarabiać na zastraszaniu uczniów. Wmawiają ofiarom, że jeśli nie zapłacą, nastawią przeciwko nim użytkowników internetu. Pola staje w obronie szantażowanego chłopca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Trzej ósmoklasiści postanawiają zarabiać pieniądze na zastraszaniu młodszych uczniów. Wmawiają swoim ofiarom, że jeśli nie zapłacą, nastawią przeciwko nim innych użytkowników internetu. Koleżanka nastolatków, Pola, staje w obronie jednego z szantażowanych chłopców. Chce dać chuliganom nauczkę. Tymon Masłowski codziennie pali marihuanę. Twierdzi, że to go uspokaja. Wkrótce dostaje ataku paniki, na który pomóc mu może wyłącznie narkotyk. Żeby zdobyć pieniądze, okrada partnerkę. Sara nie wierzy, jak daleko posunął się Tymon z powodu swojego uzależnienia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...