Szkoła (419)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika zakochuje się w koleżance z klasy. Wierzy, że dziewczyna odwzajemnia jej uczucie. Postanawia rozbić jej związek. Przemek chce zdobyć sympatię kolegów. Przynosi do szkoły pistolet ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Weronika Wiatrowska wciąż nie powiedziała nikomu, jaką ma orientację seksualną. Wkrótce zakochuje się w koleżance z klasy. Oliwia uważa nastolatkę za dziwaczkę. Mimo to Weronika wierzy, że dziewczyna odwzajemnia jej uczucie. Postanawia rozbić związek Oliwii. Gimnazjalista Przemek Michalski próbuje za wszelką cenę zdobyć sympatię kolegów. Chcąc im zaimponować, przynosi do szkoły pistolet ojca. Jeden z uczniów wykrada mu broń, by wyłudzić pieniądze od młodszych uczniów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...