Teleman

Szkoła (593)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominika wykorzystuje koleżankę, która podkochuje się w jej bracie. Gdy chłopak odkrywa prawdę, jest szczęśliwy, ponieważ odwzajemnia uczucia. Przez Dominikę ich spotkanie nie dochodzi do skutku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Sara Czarnecka jest zakochana w bracie koleżanki. Dominika wykorzystuje dziewczynę, obiecując w zamian randkę z Kubą. Gdy on odkrywa prawdę, jest szczęśliwy, ponieważ odwzajemnia uczucia Sary. Niestety, przez Dominikę ich spotkanie nie dochodzi do skutku. Inna uczennica szkoły średniej, Maja Pajerska, podoba się Erykowi Sośnickiemu. Nastolatka jest jednak w związku z Justyną. Mimo to chłopak próbuje zaprosić Maję na randkę, więc ona postanawia ogłosić prawdę o swojej orientacji. Kolega Eryka namawia go, żeby razem poderwali Maję i Justynę. Partnerki są wściekłe, ponieważ sądziły, że teraz uwolnią się od adoratorów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...