Teleman

Szkoła (595)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjalistka Ewa ma kompleksy związane z dużym biustem. Często pada ofiarą wulgarnych żartów. Nastolatka marzy o operacji zmniejszenia piersi. Szuka sposobu, by przekonać o tym swojego ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Ewa Zakrzewska ma kompleksy związane z dużym biustem. Często pada ofiarą wulgarnych żartów. Nastolatka marzy o operacji zmniejszenia piersi. Podczas lekcji wychowania fizyczną symuluje ból kręgosłupa, licząc, że nauczyciel przekona jej ojca o konieczności przeprowadzenia zabiegu. W szkole praktyki studenckie odbywa Izabela Kania. Atrakcyjna i pewna siebie kobieta podrywa licealistów. Najbardziej przejęty jest Sylwester Kurek, któremu ona daje do zrozumienia, że jej się podoba. Kobieta jest znudzona praktykami i namawia nastolatków, by urządzili imprezę za szkołą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...