Szkoła (618)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matka licealistki, Kaśki Pióreckiej, pracuje jako striptizerka. Zostaje wynajęta na imprezę urodzinową kolegi nastolatki z klasy. Ktoś nagrywa jej występ, po czym umieszcza filmik w internecie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Matka licealistki, Kaśki Pióreckiej, pracuje jako striptizerka. Zostaje wynajęta na imprezę urodzinową kolegi nastolatki z klasy. Gość przyjęcia nagrywa jej występ, po czym umieszcza filmik w internecie. Kaśka dowiaduje się o tym przypadkiem. Tymczasem uczniowie zaczynają dokuczać Pióreckiej. Maturzysta Przemek Mróz jest reprezentantem szkoły w zawodach tenisowych. Zazdrosny kolega chce zająć jego miejsce. Wojtek niszczy rakietę, którą pożyczył 18-latkowi, a następnie zmusza rywala do rezygnacji. Chłopak nie wie, że znajomi zamierzają kupić mu nowy sprzęt.

Występują

Zobacz także

Ładuję...